Sabiha Gökçen Rent A Car Firmaları

Sabiha Gökçen rent a car firmaları İstanbul Anadolu Yakası’ndadır. Sabiha Gökçen ucuz araç kiralama için yapmanız gereken öncelikle kiralamak istediğiniz aracın fiyatı her firmaya ayrı ayrı sormak olacaktır. Eğer illa şu arabayı modeli istiyorum diye ısrar ederseniz şansınıza belki o araç ellerinde olmayabilir. Ben olsaydım dizel orta sınıf en ucuz araç fiyatı araştırması yapardım.

Sabiha gökçen oto kiralama işini yapan firmalar genelde kurumsal firmalardır. İhale üzerine Sabiha Gökçen Havalimanı’nda araba kiralama firması için dükkan kiralıyorsunuz ve genelde kontratlarınız da 2 yıllık yapılıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda olan Sabiha Gökçen oto kiralama şirketleri genelde ucuza uçak bileti bulan kişilerin uçtuğu güzergah için kullanılıyor. Bazı uçak bileti satan firmalar bu havalimanından kalkış yapıyorlar. Dolayısıyla araba kiralama konusunda biraz daha şanslısınız demektir. Mesela bunu bir örnekle açıklamak gerekirse; Atatürk Havalimanı’ndan İzmir’e uçak bileti 500 TL iken Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İzmir’e uçak bileti 150 TL oluyor. Aynı şekilde İzmir’den İstanbul’a da uçak biletleri bu havalimanına çok daha uygun fiyatlı olarak satılıyor. Sabiha Gökçen oto kiralama fiyatları Fiat Linea araç 2018 model 2 günlük 300 TL iken aynı marka model ve km olan araç Atatürk Havalimanı’nda ise 350 400 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor. Yani Atatürk Havalimanı’nda araç kiralamak daha lüks gibi görüntü sağlanıyor.

Sabiha Gökçen Rent A Car Firmaları

Sabiha Gökçen havalimanı rent a car firmaları için bazı uyarılarımız da var. Araç kiralama firmaları genel olarak online araç kiralama sistemlerini de kullanıyorlar. Bunun sebebi ise personel maliyetinden yırtmaktır. Sizler bilgisayar başında saatlerce bir araba seçebilirsiniz. Bu işlemler için saatlerce bir araba kiralama şirketinin personelini de esir alabilirsiniz. Ama firmalar sizin online araç kiralamanızdan yana. Dediğimiz gibi bu sistem sadece personelin maliyetinden yırtmak için yapılmıştır. Fakat Sabiha Gökçen Havalimanı kiralık araç arayan insanlar online araç kiraladığında araç teslimi sırasında farklı araçları kendilerine verdiklerini de itiraf ediyorlar. Burada yapmanız gereken şey çok önceden araba kiralamak yerine en azından 1 hafta önceden araç kiralamak istediğiniz arabayı kiralama konusunda şansınızı bir nebze de olsa arttırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir